Poznaj nas

POZNAJ NASZĄ WIZJĘ, MISJĘ I CEL
Joanna Bonczyk - założycielka
PSYCHOTRAUMATOLOG PSYCHOLOG COACH TRENER

Jestem trenerką kompetencji psychospołecznych, absolwentką Uniwersytetu SWPS na kierunku psychologia w biznesie, coachem, psychotraumatologiem. Praktykiem Access Bars. Swoje doświadczenie zdobywałam w czasie kilkunastoletniej pracy w działach handlowych oraz w pracy w marketingu. Obsługiwałam kontrahentów w całym kraju, promując znane, zagraniczne i polskie marki. Moją największą pasją są ludzie. Ogromną radość sprawia mi uczestnictwo we wzroście i rozwoju moich klientów zarówno na sali szkoleniowej jak i w pracy jeden na jeden. Przeprowadziłam kilka tysięcy godzin szkoleniowych oraz sesji coachingowych, psychoedukacji, wsparcia. Specjalizuję się w pracy z emocjami, blokadami, traumą. Swoje warsztaty prowadzę opierając się na wartościach i rozwoju mentalnym uczestników.

Skąd nazwa AUTOMOTYWA?

Kiedy jeszcze w szkole trenerów intensywnie rozmyślałyśmy nad nazwą naszej inicjatywy, jedna z koleżanek prowadziła warsztat o automotywacji. W trakcie pisania jej marker się wypisał. Naszym oczom ukazało się słowo : automotywa – wiedziałyśmy w sekundzie ze to będzie nazwa naszej firmy. I choć skład zespołu czy siedziba ulegały zmianie, automotywa nadal nam towarzyszy. To samo sedno naszej misji – budować automotywację naszych klientów, zagrzewać ich do pracy nad dobrostanem w pracy, w zespole w domu. Budować i wzmacniać motywację do rozwoju, czasem do zadbania o siebie, do budowania zdrowych, wartościowych relacji. 

Dlaczego WAŻKA w logo?
Niemal na całym świecie ważki są symbolem rozwoju, korzystnej zmiany, umiejętności przystosowania się, niezłomności, rozwoju. 
Istnieje rownież legenda o smoku. O istocie pradawnej, niezwykle mądrej obdarzonej wielką mocą, która nie chciała dzielić się swą wiedzą z innymi. Bogowie ukarali ją zamieniając w „robaka”. Dragonfly – to angielska nazwa ważki. Ta historia przypomina nam o mocy drzemiącej w każdym z nas. O mądrości i sile przetrwania, a także o pokorze. Uczy, że obowiązkiem każdego z nas jest samopoznanie, rozwój i dzielenie się naszymi darami z resztą świata. Każdy z nas jest wyjątkowy, tak jak nie ma dwóch takich samych ważek. dzieląc się z innymi naszym talentem dodajemy koloru i jakości naszemu życiu i światu dookoła nas. 

Kontakt

© automotywa.com.pl